Автоматизація кафе: принципи та переваги

Принципи

Коли ми говоримо про автоматизацію будь-якого закладу подібного типу, чи це кафе, бар чи піцерія, йдеться про одночасне вдосконалення та автоматизацію як зали, так і системи обліку та управління складськими приміщеннями, складами та іншими

Стандартно зал ділиться на кілька станцій офіціантів, або взагалі можливе розміщення лише однієї станції, якщо заклад невеликий. Там розташовується касир, робота якого також повністю автоматизована.

Станції обладнано електронними вагами, принтерами, сканерами штрих-коду, принтерами рахунків та іншими апаратами.

Основна система управління, яка також займається обліком проданої та надходить продукції, розміщується в окремому офісі, вся система пов'язана зі станціями в залі, де працюють офіціанти та касир. Керуючий може не виходячи з кабінету повноцінно стежити за роботою персоналу. Вся система пов'язана між собою і жоден із елементів випадає з поля зору.

У кафе, які є частиною більшої системи, є один заклад з кількох подібних, система управління аналогічна, тільки центральний офіс, що управляє, підпорядковується в свою чергу основному, загальному для всіх центру.

Автоматизація ресторану нічим принциповим не відрізняється.

Чому виправдана автоматизація?

Введення такої системи дуже виправдане, насамперед, для невеликих закладів, у яких несумлінність персоналу може дуже чутливо позначатися на доході, який і так не дуже великий. І подібні заклади просто потребують дуже ефективних інструментів управління. Якщо правильно організувати справу із самого початку, то навіть невеликий заклад може дуже швидко окупитися та почати давати добрий дохід.

Програма для обліку в кафе, барах, ресторанах, фастфудах та їдалень - LIBRO на практиці реалізує ваші ідеї.

Рекомендувати статтю в соціальних мережах