Програма LIBRO використовує широкий спектр торговельного обладнання, що дозволяє покращити якість обслуговування клієнтів та рентабельність підприємств.

З появою на ринку нового торговельного обладнання ми намагаємось впроваджувати та використовувати його в нашій програмі. Навіть якщо якогось пристрою ви не знайшли у нашому описі, ми завжди зможемо його додати, оскільки ми є розробниками програми LIBRO.Фіскальні реєстратори (ФР) використовуються для друкування фіскальних чеків. Програма може використовувати одночасно кілька ФР, також можливий друк чеків по локальній мережі.

Нефіскальні принтери застосовують для друку нефіскальних чеків та замовлень на кухню та інші зони приготування страв. Можна використовувати необмежену кількість принтерів.

Зчитувачі магнітних карток, сканери штрих-коду, безконтактні зчитувачі, зчитувачі відбитка пальців застосовуються для дисконтних карток клієнтів, службових карток (паролі до заборонених дій), адміністративних карток (живлення адміністрації), карток офіціантів та барменів.

Терези використовуються для прямої передачі ваги в програму, щоб уникнути помилок голосової передачі ваги або ручного введення.

Фіскальні реєстратори або РРО (реєстратори розрахункових операцій)

До програми Libro можна підключати різні типи фіскальних реєстраторів
від виробників:
Datecs, Екселліо, IKS, МІНІ, Марія, MG (Toshiba),
MStarTK,Pirit,МЕРКУРІЙ,POSPrint,ПРИМ,NCR,ПОРТ FP
Атол:FPrint, Аура,ФЕЛІКС,ТОРНАДО,Тріум,Pay,
Штрих-М: ЕЛВЕС, ШТРИХ

Програма може також використовувати одночасне підключення до кількох фіскальних реєстраторів

Робота з ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій)

Нефіскальні принтери

Для друку нефіскальних чеків, замовлень на кухню (зустрічки, бігунки) використовуються нефіскальні принтери. Програма дозволяє одночасне використання необмеженої кількості принтерів, причому друк може бути через локальну мережу.
Принтера можна застосовувати практично будь-яких виробників та з будь-якими інтерфейсами (COM,USB,Ethernet,LPT)

Сканери штрих-коду

Сканери штрих-коду можуть використовуватися будь-яких виробників і з будь-якими інтерфейсами. (COM, PS/2, USB). Для COM-портових сканерів не потрібне попереднє програмування, для решти потрібно програмувати.

Зчитувачі магнітних карт

Зчитувачі магнітної смуги також можуть використовуватися будь-яких виробників і з будь-якими інтерфейсами (COM, PS/2, USB).
Так само можна підключати безконтактні зчитувачі для безконтактних карт.

Використання ваг

Ваги використовуються для автоматичної передачі ваги в програму. Можуть застосовуватись ваги:
DIGI-788, CAS-AD, CAS-AP, CAS-ER plus, ПромПрилад ВТА 60/15.