1   2   3   4   5   >>  
08.02.2024
Мобільний стоп-лист
Дозволяє керувати стоп-листом для LibroTS з мобільного телефону або планшета. Може використовуватися на кухні для оперативного включення та вимкнення страв. Також можуть використовуватись адміністраторами залу та іншими працівниками.


10.01.2024
Інтеграція з Expirenza от monobank

Розрахунок чека за столиком

Інтеграція з expirenza дозволяє розрахувати чек клієнта з мобільного телефону за столиком. Expirenza також надає мобільне меню для клієнтів.

Детальніше про expirenza від monobank

30.08.2023
Смартфон замість банківського терміналу

Додаток Термінал + Касове суміщення

Додаток Термінал використовується для прийняття оплат як через банківський термінал ПриватБанку.
Плюс економії на оренді банківського терміналу. Застосовується на даний момент лише одного мерчанта.
Для сумісності касових програм ставиться програма "Касове суміщення", яка пов'язує запити від зовнішніх програм із додатком Термінал через http POST запити.


21.07.2023
Банківські термінали

у ПРРО, ФПС, LibroTS

З'явилася нова можливість використання банківських терміналів у режимі сумісності з JSON, що дозволяє підключати термінали на Android.

Також тепер можна безпосередньо використовувати термінали в Універсальному ПРРО для України та фіскальному принт-сервері (ФПС), що уникає потреби додаткової інтеграції з зовнішніми програмами.

Для доступу вам достатньо оновити програми


19.05.2023
chatGPT

Ми включили до LIBRO модуль chatGPT, який дає доступ до штучного інтелекту. Завдяки цьому ви зможете швидше знаходити відповіді на запитання. Будьте у тренді і не відставайте від часу.

Для доступа вам достаточнообновить программу


1   2   3   4   >>