Идея

Ідеї для кафе, барів, ресторанів, що ведуть до збільшення прибутку.Кілька загальних рекомендацій.

Для збільшення кількості відвідувачів можна щотижня пропонувати кухні різних країн.

Іноді допомагає змінити напис закладу, замість "Ресторан" повістити "Кафе" (причому без зміни цін), люди більше заходять до закладів "простіше".

Одним із варіантів придумати талісман закладу. І люди приходитимуть, щоб побачити його та сфотографуватись. (наприклад: восьминіг Пауль)

Рекомендації, пов'язані з автоматизацією закладу.

"Щасливі години"

heppy hours

Визначте, виходячи з аналізу, годинник з низькою відвідуваністю (в LIBRO це наприклад графік-"Малюнок дня") та запропонуйте відвідувачам у цей час або знижки на певну групу страв або "Особливе меню". "Деневе меню"

Комплексний обід

Створіть щось типу "комплексного обіду", який буде коштувати дешевше, ніж купувати всі компоненти окремо. Залежно від того, що ви сьогодні купили свіженьке на ринку, готуйте ці страви зі свіжих компонентів і продавайте їх у комплексі не дорого, залишаючи при цьому рівень цін на решту страв як завжди. Головне збільшити відвідуваність і на обороті ви заробите більше.


Просувайте свій заклад в інтернеті

розкрутка кафе

Викладайте апетитні фотографії Ваших страв у Instagram

Створіть свою сторінку в GOOGLE+ (це безкоштовно), у Facebook, ВКонтакті.Розміщуйте у своїй стрічці фотографії, новинки, заходи, публікуйте відео у Youtube та вставляйте у стрічку посилання, акційні одноразові ПРОМО коди на знижку (у LIBRO є така можливість, створювати одноразові карти знижок). У Google Maps створіть посилання на свій заклад і вкажіть години роботи та посилання на вашу сторінку, так що вас простіше буде знайти.

Зареєструйтесь на TripAdvisor, там ваші клієнти зможуть залишати відгуки, правда якщо тільки ви впевнені, що все у вас добре, тому що негативні відгуки ви не зможете видалити.

Використовуйте модний QR-код

Чек з QR кодом

Зміст використання QR коду в тому, щоб клієнт отримав інформацію у себе на телефоні, не набираючи її руками і роблячи помилки при цьому. У QR коді може бути адреса вашого сайту, ваші телефони, телефони доставки, акційні коди, пароль WiFi, посилання на ваші відео у Youtube. (Все це так само вам дозволить зробити наше ПО LIBRO. Все це можна друк на чеку клієнту або в меню (чи то у вигляді книжки , чи то в підставці на кожному столику).

Так само скануючи QR код можна викликати офіціанта, і заходити на сторінку, що автоматично оновлюється, з вашими стравами, де клієнт може попередньо ознайомитися з цінами, фотографіями та описом. Ось приклад використання.

Так само ви можете організувати "квести" (ігри), в яких ваші клієнти повинні знайти QR коди в різних місцях кафе, а можливо і в інших закладах, або просто в секретних місцях у місті. І зібравши потрібні коди, переможець чи переможці отримують або одноразовий приз, або дисконтну картку з особливою знижкою або все, що вам спаде на думку.

Ви можете замінити фізичні дисконтні картки на їхній електронний аналог, пропонуючи клієнту тільки прочитати QR код і підтвердивши своїм паролем, номер картки автоматично потрапляє до програми для нарахування знижок. І тоді клієнту не потрібно більше думати про те, чи взяв він із собою дисконтну картку, проходячи повз ваш заклад. Так і є така можливість у LIBRO.

Динамічне меню

Зазвичай зараз у всіх закладах є телевізори. Використовуйте їх як ваш рекламний бігборд. Є можливість виводити на нього меню вашого закладу, причому не в статичних картинках, а в контенті, що динамічно змінюється, який своєю анімацією притягує погляд покупця. Якщо формат Вашого закладу - фастфуд, змініть одноманітні картинки над барною стійкою та повісьте телевізори 2-3-4, із встановленою програмою, яка динамічно змінюватиме зображення, описи та ціни вашого меню або поточних акцій. Ми можемо запропонувати Вам програму MenuBoard

Що не подобається Вашим клієнтам, тобто нам самим, коли ми приходимо в ресторан?
 • Порожній ресторан
 • Неприємний запах
 • Величезне меню
 • Безлад на столі
 • Неправильна температура поданих замовлень
 • Неписьменний персонал
 • Погані продукти для приготування страв
 • Брудний туалет у ресторані
 • Шум і гучна музика
 • Намагайтеся цього уникати і ваше заїдіння наповниться новими клієнтами.

  Будьте на хвилі нових технологій!


  29.06.2017
  Олександр Рогань
  (розробник ПО LIBRO)

  Рекомендувати статтю в соціальних мережах