Інтернет МЕНЮ та бронювання.


Іноформація про заклад LIBRO-Інтернет меню
Актуальне меню LIBRO-Інтернет меню
Бронювання столика LIBRO-Інтернет меню


Не втрачайте своїх клієнтів та дайте їм більше сервісу.

Інтернет меню призначено для швидкого створення сторінки підприємства в Інтернеті з можливістю відобразити меню та можливістю забронювати столик або зал. При цьому потрібно заповнити лише дані у програмі LIBRO.

Проект LIBRO NETWORK об'єднає всіх користувачів системи LIBRO в єдину мережу, що дозволить їм залучити більше клієнтів та збільшити доходи.

Для залучення клієнтів ви можете розмістити у себе на столиках QR код, де буде вказано посилання на вашу сторінку, зайшовши на яку клієнти зможуть переглянути меню та забронювати стіл або зал. Також ви можете залишити посилання в соціальних мережах (Facebook та ін.) для запрошення клієнтів на вашу сторінку.

Також для клієнтів буде доступна інформація по всіх закладах, в яких встановлена система LIBRO за посиланням http://rikosoft.com/bron. Сайт адаптований для комп'ютерів, планшетів та телефонів, підтримка української та російської мов. Тут можна буде обрати місто та отримати список закладів, що пропонують свої товари та послуги. Посилання на головну сторінку ви можете розмістити у вигляді QR коду плюс текст посилання у ваші меню на столи.


http://rikosoft.com/bron

Ви також можете зберегти QR код із програми LIBRO з посиланням на вашу сторінку.

У LIBRO вам достатньо зареєструвати свій логін, а потім внести інформацію про ваше підприємство (розклад роботи, адресу, телефони тощо).

Для складання меню можна автоматично підтягнути всі групи та страви, дозволені на касовому місці. Додати чи видалити цілу групу страв. Змінити назву страви, якщо вона має скорочення та додати опис страв (наприклад, коротко: склад страви). Назва груп також можна відкоригувати. Всі ці редагування не впливають на ваші основні довідники. Ціни підтягуються автоматично і у разі переоцінки вам достатньо просто надіслати меню.

Натисканням однієї кнопки ваше меню опиниться в Інтернеті та доступне вашим клієнтам.

Якщо ви дозволите, буде доступне бронювання і клієнти зможуть надіслати вам повідомлення (якщо просто відразу не зателефонують вашим доступним телефонам). Після відправлення бронювання, повідомлення надходить на вашу пошту, яку ви вказали (якщо вона вказана). Також програма автоматично контролює (за замовчуванням) кожні 30 хв. Наявність бронювань для вас через сайт та поінформує вас про необхідність перейти до "Інтернет меню" у програмі та отримати нові повідомлення.

Демонстрація роботи в модулі інтернет меню

БЕЗКОШТОВНО для всіх користувачів LIBRO!


12.10.2018
Олександр Рогань
(розробник ПО LIBRO)

Рекомендувати статтю в соціальних мережах